رئیس مجمع نمایندگان آذربایجانشرقی گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی، یک رفراندوم برای تایید نظام جمهوری اسلامی بود.

قلی الله قلیزاده، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجانشرقی، در گفتگو با خبرنگار مجلس و آذربایجان، در خصوص انتقام سخت جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی ضایعه جبران ناپذیری است که بدست آمریکای جنایتاکار رخ داد و گوشه ای از انتقام سختی که رهبر معظم انقلاب فرمودند و هم مردم ولایتمدار ایران اسلامی خواستارش بودند را به آمریکا نشان دادند و به تعبیر رهبری، یک سیلی به آمریکا زده شد ولی اصلی ترین انتقام، برچیده شدن پایگاه های آمریکا در منطقه است.

نماینده مردم کلیبر، خدافرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی افزود: سردار سلیمانی فرمانده کل مقاومت در دنیا می‌باشد، حزب الله و حشدالشعبی و دیگر گروه های مقاومت نیز، به نوبه خود از آمریکا انتقام خواهند گرفت.

الله قلیزاده با بیان اینکه، تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی بعد از تشییع پیکر امام (ره) عظیم ترین تجمع تاریخ انقلاب بود اذعان کرد: این اتفاق یک رفراندوم بود که به کل مردم دنیا نشان داد، مردم به جمهوری اسلامی دوباره آری گفتند و این مهر تاییدی بود بر مقاومت در برابر شرارت های آمریکا. سخنان اخیر ترامپ نیز نشان داد که سیلی ایران، آمریکایی ها را ترسانده است. و این ترور ناجوانمردانه حتی صدای سناتورهای آمریکایی را هم در آورده است.