نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: از نیروهای خدوم امنیتی و انتظامی نیز می خواهیم با حداکثر سعه‌ی صدر و اتخاذ تدابیر لازم برای حفظ آرامش ورزشگاه و میزبانی در خور شان ملت بزرگ آذربایجان تلاش نمایند.

محمد حسن نژاد در گفتگو با مجلس و آذربایجان، در واکنش به خبر شکایت باشگاه پرسپولیس علیه وی اظهار داشت: بنده هم این خبر را در فضای مجازی دیدم ولی فعلا بصورت رسمی چیزی ارسال نشده است. البته اگر این خبر صحت هم داشته باشد باید به کمیته نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارسال شود سپس به بنده ابلاغ گردد، که چنین چیزی هنوز به بنده ابلاغ نشده است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس افزود: اگر شکایتی شده باشد بنده هیچ ترسی ندارم. زیرا حرف ناحقی نزده ام. من گفته ام نام تیم پرسپولیس یونانی است، خب بروند به فرهنگ دهخدا نگاه کنند این کلمه یونانی است.

حسن نژاد در آستانه بازی تراختور و پرسپولیس اظهار داشت: جامی که به یک قطره خون آغشته شود برای ما ارزشی ندارد. ما جام را به هر قیمتی نمی خواهیم. فرهنگ و ادب ما و امنیت کشورمان از هزار تا جام مهمتر است. ما در عین حال که به تیم محبوبمان تعصب داریم و می خواهیم که قهرمان شویم. ولی نه به بهای نامردی و ایجاد نا امنی و بی نظمی در کشور.

وی تاکید کرد: فردا بازی حساسی در تبریز پیش رو داریم لذا از ملت بزرگ آذربایجان می خواهیم که فقط تیم محبوب خودمان را تشویق کنند و نگذارند عده ای وارد حاشیه شوند. اگر عده اندکی تماشاگرنما خواست اغتشاش ایجاد کند، با چنین افرادی برخورد کنند و از ایجاد جو نامناسب در ورزشگاه جلوگیری کنند و فرهنگ غنی آذربایجان را به رخ تیم پرسپولیس و هوادارانش بکشند. همچنین از نیروهای خدوم امنیتی و انتظامی نیز می خواهیم با حداکثر سعه‌ی صدر و اتخاذ تدابیر لازم برای حفظ آرامش ورزشگاه و میزبانی در خور شان ملت بزرگ آذربایجان تلاش نمایند.