نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: مقابله با مستکبرانی چون آمریکا و رژیم صهیونیستی باید شعار وحدت‌آفرین همه مسلمانان جهان باشد و باید با اتحاد آمریکا را از منطقه اخراج کنند.

به گزارش مجلس و آذربایجان، حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت موسم حج، اظهار داشت: این پیام بسیار جامع و تأثیرگذار در سطح بین‌المللی و به ویژه برای مسلمانان جهان اسلام است، نخبگان و جوانان مسلمان باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه خود قرار دهند.

وی با اشاره به بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه امروز مانند همیشه و بیش از همیشه، مصلحتِ الزامی امّت اسلامی، در وحدت است، گفت: مسلمانان باید به عزت جهان اسلام توجه کنند و از برکت وجود رهبری حکیم بهره ببرند.

آمریکا باعث تفرقه بین مسلمانان شده است

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به بخشی از فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه حضور آمریکا در منطقه موجب ویرانی و عقب‌ماندگی است، افزود: مقام معظم رهبری بر خطر وجود آمریکا در منطقه تأکید کردند و بر این اساس مسلمانان باید بدانند که حضور آمریکا در منطقه منجر به تفرقه بین مسلمانان و تخریب و ویرانی در منطقه شده است.

میرتاج‌الدینی با تاکید بر اینکه امت اسلامی باید با یکدیگر متحد باشند و آمریکا را از منطقه اخراج کنند، گفت: مسلمانان باید در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی کنند و مقابله با مستکبرانی چون آمریکا و رژیم صهیونیستی باید شعار وحدت‌آفرین همه مسلمانان جهان باشد.

مسلمانان باید به ظرفیت‌های داخلی مکتب اسلام روی آورند

وی با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «نه فقط الگوی فرهنگی غرب بلکه حتّی الگوی سیاسی و اقتصادی آن یعنی دموکراسی پول‌محور و سرمایه‌داری طبقاتی و تبعیض‌آمیز هم ناکارآمدی و فسادانگیزی خود را نشان داده است.»، تصریح کرد: مسلمانان باید به ظرفیت‌های داخلی مکتب اسلام روی آورند و بدانند که لیبرالیسم و کمونیسم غرب از هم پاشیده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تفکر لیبرالیسم عایدی جز تبعیض و بی‌عدالتی نداشته است و مسلمانان باید با تکیه بر آموزه‌های ناب جهان اسلام، از شر افکار غربی‌ها در امان بمانند.

  • منبع خبر : مهر