منتخب مردم ملکان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور الحق در صف اول مبارزه با این بحران قرار داشته و چه جهادگونه از خودگذشتگی و فداکاری را معنا می‌نمایند.

به گزارش مجلس و آذربایجان، در پی شیوع ویروس کرونا و تلاش و فداکاری شبانه روزی پرسنل درمانی کشور، پزشکان، پرستاران و کارکنان درمان در خط مقدم مقابله با این بحران، دکتر سید علی موسوی، منتخب مردم ملکان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طی ارسال پیامی از وزارت بهداشت و مدافعان سلامت تشکر کرد.

متن پیام بشرح زیر می باشد:

سلام و درود بر شما انسان‌های شایسته‌ای که در این روزهای سخت، متعهدانه و ایثارگرانه در صف اول مبارزه با بیماری کرونا ویروس قرار گرفته اید. شما عزیزان، جان با ارزش خود را به میدان آورده اید تا از هموطنان محافظت کرده و انسانیت را بسیار زیبا معنا می‌کنید.

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برادر ارجمند، جناب آقای دکتر سعید نمکی! ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به جهت مدیریت و مبارزه با کرونا ویروس و تقدیر از رویکرد جامع و هماهنگ به کار گرفته شده و بسیار سخت و بهره‌گیری از یک سیستم بهداشت و درمان ملی قوی با توانمندی مدیریت حوادث، برخود وظیفه می‌دانم به عنوان منتخب مردم شریف و با فرهنگ ملکان، لیلان، مبارک شهر و حومه، شهر خوشه‌های طلائی که شمار مبتلایان آن با تلاش‌ها و فرهنگ‌سازی‌های نهادهای ذیربط تاکنون به لطف الهی بسیار مطلوب است از خدمات شایسته و تلاش‌های شبانه‌روزی حضرتعالی و مجموعه درمانی کشور تشکر و قدردانی نمایم.

پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور الحق در صف اول مبارزه با این بحران قرار داشته و چه جهادگونه از خودگذشتگی و فداکاری را معنا می‌نمایند به طوریکه زبان و قلم از بیان آن قاصر است.
از دست و زبان که بر آید
کز عهده شکرش به در آید

همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز در پیام تشکر خود اعلام داشتند: این زحمات بسیار باارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می‌برد که برده است و اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت.

موفقیت، سلامتی و سربلندی همه خدمتگزاران صدیق جمهوری اسلامی ایران به ویژه شما برادر گرامی و همه کادر درمانی کشور را در مقابله با این بحران جهانی از درگاه ایزد منان خواستاریم. امید است با تدابیر مجموعه وزارت متبوع و همه نهادهای دخیل از این مرحله سخت گذر نماییم و روزهای خوب ایران اسلامی را شاهد باشیم. انشالله.

دکتر سیدعلی موسوی خدمتگزار مردم شریف ملکان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
۲۴ اسفندماه ۱۳۹۸