نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: رفتار قوه قضاییه با محتکران لوازم بهداشتی و ضدعفونی‌کننده باید قاطع و عبرت‌آموز برای دیگران باشد تا ما دیگر شاهد تکرار این موارد نباشیم.

به گزارش مجلس و آذربایجان، محمداسماعیلی سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ موضوع کرونا یک موضوع ملی و حتی فراملی است و همه باید برای غلبه و مهار آن دست به دست یکدیگر دهیم.

وی افزود: در این شرایط عده‌ای دست به احتکار لوازم بهداشتی و مورد نیاز مردم می‌زنند که باید دستگاه قضا با قاطعیت با آنها برخورد کند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس  اظهار داشت: در ابتدای کار ویروس کرونا در کشور به راحتی قابل مهار بود اما برخورد سرسری با آن و همچنین رفتار مسامحه‌آمیز با محتکرین در ابتدای کار باعث شد تا ما امروز هم در بحث ویروس کرونا با این حجم از بیماران و جان‌باختگان مواجه شویم و هم محتکران شرایط را برای مردم سخت‌تر کنند.

سعیدی خاطرنشان کرد: رفتار قوه قضاییه با محتکران لوازم بهداشتی و ضدعفونی‌کننده باید قاطع و عبرت‌آموز برای دیگران باشد تا ما دیگر شاهد تکرار این موارد نباشیم.

وی در پایان گفت: البته در کنار این محتکرین، افرادی هم هستند که با خیرخواهی اقدام به توزیع لوازم بهداشتی و ضدعفونی در میان مردم می‌کنند که این امر بسیار قابل تقدیر است.

  • منبع خبر : فارس