تخصیص بودجه برای اجرای قانون حمایت از معلولان تا ۲ ماه آینده ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

معصومه آقاپور علیشاهی:
تخصیص بودجه برای اجرای قانون حمایت از معلولان تا ۲ ماه آینده

عضو هیات‌رئیسه فراکسیون معلولان مجلس، با بیان اینکه تخصیص بودجه لازم برای اجرای قانون حمایت از معلولان در شرایط شیوع کرونا با مشکل مواجه شد از تخصیص بودجه توسط دولت برای اجرای این قانون تا دوماه آینده خبر داد.

معصومه آقاپور
ضرورت کمک خیرین به مراکز نگهداری معلولان و سالمندان در شرایط شیوع کرونا ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

ضرورت کمک خیرین به مراکز نگهداری معلولان و سالمندان در شرایط شیوع کرونا

عضو هیات رئیسه فراکسیون معلولان مجلس، بابیان اینکه بهریستی برای تامین اقلام بهداشتی جهت مقابله با کرونا در مراکز نگهداری از سالمندان و معلولان با کمبود منابع مواجه شده از خیرین خواست که برای رفع این بحران به این سازمان کمک کنند.

کاهش ارزش پول ملی یکی از چالش‌های سال جاری است/ بیکاری در کل جهان سایه خواهد انداخت/ سکوتی در فضای سیاسی کشور حاکم شده است/ موضوع اصلی سلامتی جان و نان مردم است ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

کاهش ارزش پول ملی یکی از چالش‌های سال جاری است/ بیکاری در کل جهان سایه خواهد انداخت/ سکوتی در فضای سیاسی کشور حاکم شده است/ موضوع اصلی سلامتی جان و نان مردم است

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی سیاسیون به این نتیجه رسیدند که باید یک هدف را نشان دهند و آن هدف هم سلامتی جان و نان مردم است. سکوتی در فضای سیاسی کشور حاکم شده است. چون در حال حاضر دیگر زمان نقد و انتقاد نیست. بلکه موضوع اصلی سلامتی جان و نان مردم است.

به قشر آسیب پذیر جامعه کمک‌های بلاعوض ارائه شود ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

به قشر آسیب پذیر جامعه کمک‌های بلاعوض ارائه شود

یک‌ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر به قشر آسیب پذیر جامعه کمک های بلاعوض ارائه نشود شکستگی و صدای خرد شدن استخوان این افراد، جامعه را فرا خواهد گرفت.

خدمات بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان، در شرایط حساس کرونایی قابل تقدیر است ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
آقاپور در گفتگو با مجلس و آذربایجان؛

خدمات بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان، در شرایط حساس کرونایی قابل تقدیر است

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، بحران ها و آسیب های اجتماعی و توطئه های امنیتی دشمن، کمتر از بحران کرونا نیست، از خدمات بی وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در این شرایط حساس کرونایی تشکر و قدردانی کرد.

دارایی های دولت به بخش خصوصی واگذار شود ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

دارایی های دولت به بخش خصوصی واگذار شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: روز سه شنبه در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور وزیر اقتصاد تاکید شد، دارایی های دولت با نظارت کامل به بخش خصوصی واگذار شده و بخش بورس و سرمایه نیز به سرعت فعال شود.

بحران اقتصادی پس از قرنطینه، شدیدتر از بحران کرونا ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

بحران اقتصادی پس از قرنطینه، شدیدتر از بحران کرونا

نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: اولین سونامی که در بحران کرونا و پس از آن به جامعه ایران وارد خواهد آمد، سونامی بیکاری است.

وزرای اقتصادی کابینه، بحران بعد از کرونا را مدیریت کنند ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

وزرای اقتصادی کابینه، بحران بعد از کرونا را مدیریت کنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان تامین اجتماعی سه نهادی که در کاهش آسیب‌های بیکاری در دوران پساکرونا نقش پررنگی دارند.

لزوم تغییر سیستمی در بخش مدیریت بحران کشور احساس می‌شود/ نباید تصمیمات بعد از فوت وقت گرفته شود ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

لزوم تغییر سیستمی در بخش مدیریت بحران کشور احساس می‌شود/ نباید تصمیمات بعد از فوت وقت گرفته شود

نماینده شبستر در مجلس دهم با بیان اینکه یک پوست‌اندازی کامل در بخش مدیریت بحران در کشور باید صورت گیرد، گفت: بحران‌های امروز کشور مانند سیل، زلزله و کرونا باعث شده که هرروز مدیریت بحران ما بحران‌زده‌تر شود به گونه‌ای که در هر بحران دچار آسیب‌های جدی در کشور می‌شویم.

بازپرداخت وام ۵۰ میلیونی مسکن برای بازنشستگان سخت است ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

بازپرداخت وام ۵۰ میلیونی مسکن برای بازنشستگان سخت است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با تورم کنونی در جامعه و زندگی سخت مستمری بگیران مبلغ ۵۰ و ۴۰ میلیون تومان برای خرید مسکن بسیار کم است ولی باید توجه کنیم دراین شرایط سخت دولت هم در کنار مردم بوده است.

جهش تولیدات داخلی با بِرندسازی محصولات ملی ۰۹ فروردین ۱۳۹۹
معصومه آقاپور علیشاهی:

جهش تولیدات داخلی با بِرندسازی محصولات ملی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متقاضیان با یک مشکل فرهنگی به نام برندسازی مواجه هستند که باز می‌گردد به ۵۰ سال گذشته، باید بپذیریم نتوانستم در تولیدات داخلی در کشور برندسازی کنیم.